Automobilių veiklos nuoma jūsų verslui

Ekonominė klasė Ford Fiesta Trend 5dr. 1.25 82AG
4
2
Mechaninė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 177 /mėn.
Ekonominė klasė Toyota Yaris Active 5dr. 1.33 73kW
4
2
Mechaninė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 164 /mėn.
Kompaktinė klasė Ford Focus Limited 5dr. 1.0 100AG
5
4
Mechaninė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 215 /mėn.
Kompaktinė klasė Toyota Auris Active 5dr. 1.6 97kW
5
4
Mechaninė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 209 /mėn.
Vidutinė klasė VW Passat L B8 TL 1.4TSI 125H DSG
5
5
Automatinė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 299 /mėn.
Vidutinė klasė Toyota Avensis Active 5dr. 1.8 108kW
5
5
Automatinė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 279 /mėn.
Padidinto pravažumo klasė VW Tiguan TL 1.4 TSI 150H DSG
5
5
Automatinė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 333 /mėn.
Padidinto pravažumo klasė Toyota Rav4 SUV 2.0 Valvematic Style
5
5
Automatinė
Benzinas
Kondicionierius
nuo € 289 /mėn.

Automobilių ilgalaikė / veiklos nuoma yra patogus ir greitas būdas palankiomis sąlygomis, ir be papildomų įsipareigojimų, įsigyti įmonės veiklai reikalingą transporto priemonę. Siūlome itin platų transporto priemonių pasirinkimą: nuo naujausių ekonominės bei standartinės klasės iki padidinto pravažumo ar verslo klasės automobilių. Autolux suteikia jums visišką laisvę pasirenkant nuomos terminą bei papildomas paslaugas. Planuokite savo ateitį drąsiai su Autolux - jūsų patikimu partneriu.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Automobilio nuoma nuo 1 iki 12 mėnesių be įsipareigojimų. Galite rinktis jums tinkamiausią naują transporto priemonę iš mūsų automobilių parko, kurią galite grąžinti bet kuriuo metu ir sumokėti tik už faktinį naudojimo laiką. Tai - puikus sprendimas, jei žinote, kad automobilis bus nuolat reikalingas tam tikrą laikotarpį, tačiau neketinate jo pirkti.

Automobilių veiklos nuoma

Automobilio nuoma nuo 12 iki 60 mėnesių. Nupirksime pageidaujamą naują automobilį, kurį galėsite naudoti savo poreikiams nustatytą laikotarpį, o nuomos laikotarpiui pasibaigus, turėsite galimybę automobilį įsigyti. Paslauga gali naudotis tik įmonės.

Kodėl naudinga jūsų verslui?

  • Konsultuojame ir visais atvejais rekomenduojame jums patogiausią ir efektyviausią sprendimą. Siūlome itin lanksčias, su kiekvienu klientu individualiai derinamas paslaugos teikimo sąlygas (sutarties terminas, pradinis įnašas, automobilio išpirkimo kaina ir kt.).
  • Siūlome palankesnes sąlygas nei daugelis mūsų konkurentų ar bankų. Klientus vertiname ne tik pagal finansinius rodiklius, todėl suteikiame galimybę naudotis paslauga įmonėms, priklausančioms finansinės rizikos grupei, taip pat - turinčioms ribotus išteklius ar netolygų pelną.
  • Gaunate visas mums suteiktas privilegijas ir nuolaidas - automobilio įsigijimo kaina, nuolaida draudimui, padangoms bei techniniam aptarnavimui - tai leidžia pasiūlyti jums palankias nuomos sąlygas.
  • Gaunate naują, techniškai tvarkingą ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Visi automobiliai reguliariai aptarnaujami ir perleidžiami klientui tik tuomet, kai esame tikri, kad jų būklė - nepriekaištinga.
  • Kontroliuojate įmonės išlaidas - nuomos kainą bei mėnesines įmokas žinosite iš anksto, tad nėra jokių papildomų ir nenumatytų išlaidų.
  • Nuoma gali būti nurašyta į įmonės veiklos išlaidas ir neįtakoja įmonės balanso.
  • Savo laiką skiriate tiesioginėms pareigoms vykdyti, transporto parko priežiūra - mūsų atsakomybė. Jums nereikės samdyti darbuotojų transporto priemonių priežiūrai, bei skirti laiko iškylantiems nesklandumams spręsti, neteks rūpintis automobilio eksploatacijos administravimu.

Autolux automobilių veiklos nuomos paslaugos:

Siūlome platų papildomų paslaugų pasirinkimą. Galite rinktis tik kai kurias, jums aktualias, arba visas mūsų siūlomas paslaugas.

 Pagalba kelyje 24/7 Klientams skirtas pagalbos telefonas veikia 24 val. parą, konsultuojame visais klausimais ir, prireikus, suteikiame praktinę pagalbą iškilus nesklandumams kelyje.

 Transporto parko kontrolė Administruojame sąskaitas, atliekame ridos kontrolę, saugome kiekvieno automobilio atsarginius raktus. Taip pat administruojame automobilio grąžinimo procedūrą, pirkimo atveju - visą automobilio pirkimo / pardavimo procesą.

 Transporto parko priežiūra Organizuojame reguliarų techninį aptarnavimą, apskaičiuojame jo kaštus ir iš anksto pranešame klientams, įvertiname normalų nusidėvėjimą ir jo kaštus, reguliariai atliekame transporto priemonės būklės patikrinimą.

 Techninė apžiūra Pasirūpiname, kad ji būtų atlikta laiku: artėjant terminui, informuojame klientą ir organizuojame techninę apžiūrą. Jūsų pageidavimu, kaštai gali įtraukiami į mėnesio nuomos sumą arba padengiami atskirai.

 Transporto plovimas / valymas Jums iš anksto pareiškus pageidavimą, organizuojame automobilio plovimą / salono valymą.

 Paėmimas / pristatymas Iš anksto sutarus dėl laiko, šią paslaugą suteikiame, kai reikia atlikti sutartyje numatytus automobilio priežiūros darbus (padangų keitimą, automobilio plovimą, techninę apžiūrą ir pan.).

 Padangos Suteikiame žiemines ir vasarines padangos visam nuomos laikotarpiui, atėjus laikui, jas montuojame ir balansuojame. Padangas sandėliuojame ir atliekame jų techninės būklės kontrolę.

 Draudimas Visi mūsų automobiliai draudžiami privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASCO draudimu. Atliekame draudimų ir draudiminių įvykių priežiūrą bei valdymą.

 Pakaitinis automobilis Automobilio techininės apžiūros metu arba remonto atveju pasiūlysime jums kitą pakaitinį automobilį.

 Kuro kortelių administravimas Suteikiame klientui kuro kortelę, kurios sąskaitą sumokame mes, klientui pateikiame išsamią mėnesio ataskaitą.