Keleivių pervežimas visoje Lietuvoje ir užsienyje

UAB „Autolux“ – tai įvairiapusį transporto paslaugų aptarnavimą teikianti įmonė, siūlanti ir tokias paslaugas, kaip keleivių pervežimai. Siekdama maksimaliai patenkinti visus klientų poreikius ir garantuoti aukščiausią aptarnavimo lygį, įmonė pasiruošusi teikti kokybiškas keleivių pervežimo paslaugas ir užtikrinti patogią kelionę užsakomaisiais reisais Lietuvoje, Baltijos ir kitose Europos šalyse.

Mūsų įmonė siūlo naujomis ir komfortiškomis transporto priemonėmis keliauti Lietuvoje ar į svečias šalis pramoginiais tikslais, taip pat organizuoja komercines keliones į kaimynines ir kitas šalis visoje Europoje. Įmonė gali suplanuoti ir Jūsų keliones į konferencijas, seminarus ar dalykinius susitikimus.

„Autolux“ suteiks galimybę

 • pasinaudoti naujausiomis transporto priemonėmis,
 • naudotis paslaugomis 24 valandas per parą,
 • jaustis patogiai ir saugiai kelionės metu,
 • mėgautis profesionalių, patyrusių vairuotojų pagalba,
 • greitai ir komfortiškai pasiekti kelionės tikslą.

Transporto paslaugų ir keleivių pervežimo įmonės parke – platus naujausių transporto priemonių pasirinkimas. Klientai turi galimybę patys išsirinkti tinkamiausią transporto priemonę, kurioje jausis saugiausiai, suplanuoti kelionės maršrutą ir laiką, o patyrę vairuotojai, kalbantys anglų ir rusų kalbomis, užtikrins malonią kelionę, padės įvairiais klausimais kelionės metu.

Jūsų patogumui visose mūsų nuomojamose transporto priemonėse yra oro kondicionierius, šildymo sistema, audio sistema, minkštos ir patogios sėdynės. Transporto priemonės erdvios, švarios, techniškai tvarkingos. Visa tai tam, kad net ir ilgiausia kelionė nekeltų jokio diskomforto, o tikslas būtų pasiektas itin greitai ir saugiai.

Keleivių vežimas su „Autolux“ lygu maloniai kelionei. O greita ir patogi kelionė garantuoja tai, kad kelionės tikslą pasieksite žvalūs ir puikiai nusiteikę. Tai ypač svarbu, jei keliaujate į dalykinius susitikimus, konferencijas, svarbius renginius.

Mūsų klientai

 • pavieniai asmenys, norintys greitai ir saugiai nuvykti į oro uostą/stotį ar būti iš jo paimti,
 • verslininkai, vykstantys į komandiruotę,
 • svetimšaliai įmonių svečiai,
 • renginių organizatoriai,
 • valstybinės organizacijos, ministerijos, ambasados,
 • grupės žmonių, keliaujančios drauge šalies viduje ar už šalies ribų.

UAB „Autolux“ keleivių pervežimas – itin kokybiškas ir patikimas. Įmonė garantuoja, kad būsite pristatyti į reikiamą tašką sutartu laiku. O kelionės metu turėsite galimybę atsipalaiduoti, pasimėgauti besikeičiančiu vaizdu arba pasiruošti svarbiems susitikimams, prezentacijoms, užbaigti neatidėliotinus darbus. Mes užtikriname puikiausias sąlygas visa tai įgyvendinti.

Su „Autolux“ turite galimybę keliauti įvairiais pageidaujamais maršrutais Jūsų pasirinktu laiku. Remdamasi lanksčia klientų aptarnavimo sistema, įmonė apskaičiuoja optimaliausius kaštus klientų pasirinktam maršrutui ir pasiūlo priimtiniausią kainą. Svarbiausias keleivių vežimo ir transporto paslaugų įmonės tikslas – laimingas klientas. Todėl „Autolux“ garantuoja kokybę ir saugumą.