Automobilių ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jūsų saugi ir patogi kelionė – įmonės „Autolux” tikslas. Todėl jei vairavimas Jums neteikia daug malonumo arba norite maksimaliai atsipalaiduoti kelionės metu, palikite šį rūpestį profesionaliems įmonės vairuotojams, kurie turėdami ilgalaikę vairavimo patirtį užtikrins malonią ir saugią kelionę.

Jums gali būti itin pravarti auto nuoma su vairuotoju, jei kelionės metu norite ne vairuoti, bet:

  • atsipalaiduoti,
  • susikaupti prieš renginį ar šventę,
  • pasiruošti konferencijai ar seminarui,
  • užbaigti nebaigtus darbus,
  • atsipūsti ir mėgautis kelione.

Klientai mūsų įmonės transporto priemonių parke turi galimybę rinktis iš didelės transporto priemonių pasiūlos: įmonė užsiima tiek prabangių automobilių nuoma, tiek erdvių, patogių mikroautobusų nuoma. Užsisakę vairuotojo paslaugas, galėsite maksimaliai mėgautis kelione komfortiškomis transporto priemonėmis, nesirūpindami jokiais papildomais klausimais.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Standartinės klasės automobiliai

Patogių lengvųjų automobilų nuoma su vairuotoju Jums pravers planuojant trumpas keliones su artimiausiais žmonėmis ar kolegomis: visada laiku būsite pristatyti į stotį, į oro uostą, viešbutį, seminarą, konferenciją ir t.t. Jei keliaujate verslo reikalais, branginkite kiekvieną laisvą minutę: kol vairuotojas atlieka savo darbą, galite užbaigti neatidėliotinus darbus, pasiruošti verlo vizitui, konferencijai ar seminarui.

Prabangios klasės automobiliai

Išsirinkę prabangų automobilį su vairuotoju papuošite bet kokią šventę ar renginį – atvykimas nauju automobiliu gali tapti pirmu tobulu šventės ar renginio akordu. Tad jei Jums svarbus pirmasis įspūdis ir tobula pradžia, rinkitės prabangios klasės automobilį su vairuotoju.

Minivenų ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju užtikrins patogią ir smagią ekskursiją su gerų draugų kompanija. Jei planuojate apkeliauti Lietuvą ar kitas Baltijos šalis, UAB “Autolux” vairuotojas garantuoja puikią kelionės kokybę. Juk draugų, šeimos ir laisvalaikio kelionės geriausios tada, kai visi iki vieno gali jomis maksimaliai mėgautis.

Mikroautobusų vairuotojai taip pat gali pasirūpinti įvairių organizuojamų švenčių dalyviais – juk visada smagiau ir jaukiau važiuoti visiems drauge.

Mini-autobusų nuomos su vairuotoju tikslas lygiai toks pat – visiems suteikti vienodą galimybę mėgautis kelione ir dalintis įspūdžiais. Tad jei Jums reikalinga erdvesnė transporto priemonė, talpinanti iki dvidešimties žmonių, rinkitės mini-autobusą. Profesionalūs vairuotojai ne tik pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų saugi, bet ir užtikrins gerą nuotaiką, pasirūpins Jūsų bagažu, pagelbės kelionės maršruto planavimo ir laiko derinimo klausimais.