Automobilio nuoma oro uoste

Tam, kad kelionė būtų sėkminga, ją reikia kruopščiai suplanuoti. Užsisakėte lėktuvo bilietą, jį atsispausdinote, laiku nuvažiavote iki oro uosto, nuskridote į reikiamą tašką ir… Kas tada? Kaip keliausite toliau? Ar žinote viešojo transporto grafikus? O gal Jus pasitiks giminės? Akivaizdu, kad teks apgalvoti daugybę dalykų, jei norite, kad kelionė vyktų sklandžiai ir be nesusipratimų.

Tik maža dalis dalis žmonių renkasi viešąjį transportą svečioje dalyje. Nors tai greičiausiai pigiausias būdas nuvykti nuo taško A iki taško B, tačiau dažnai kalbos barjeras, klaidinantys ženklai ir kitos aplinkybės trukdo susigaudyti viešojo transporto grafikuose ir maršrutuose. Viešojo transporto dalis žmonių nemėgsta ir dėl to, kad tai yra būtent viešasis transportas. Privatumą ir ramybę mėgstantys žmonės tam, kad pasiektų savo kelionės tikslą dažnai renkasi taksi. Tačiau vien įsėdimas į taksi daugelyje Europos šalių kainuoja apie aštuonis eurus. Tad pasiskaičiuokite, koks atstumas skiria oro uostą ir planuojamą kelionės tikslą. Turbūt teks gerokai paploninti savo piniginę, o planuose to nenumatėte…

Todėl geriausia viską apgalvoti iš anksto. Kodėl neišsinuomojus automobilio oro uoste? Vos lėktuvas nusileidžia, sulaukiate savo bagažo ir jau patogiai įsitaisote išnuomotame naujame, patogiame automobilyje, kuriame lengvai telpa ir visi lagaminai. Automobilių nuoma oro uoste patogi tuo, kad nebereikia blaškytis ir ieškoti alternatyvių keliavimo būdų. Viskas vienoje vietoje, sklandžiai ir kaip per sviestą. Be to išsinuomoję automobilį, turite galimybę savarankiškai derinti savo laiką su vykdomomis užduotimis ar tikslais. Jums neteks stresuoti ir skubėti į ką tik iš stotelės pajudėjusį autobusą arba jo laukti pusę valandos. Nereikės stoviniuoti dar neprasidėjusiame renginyje, nes viešuoju transportu atvykote gerokai per anksti. Branginkite savo laiką ir valdykite jį patys.

Auto nuoma oro uoste turi gausybę privalumų:

  • viskas vienoje vietoje,
  • įmonės siūlo naujus ir patogius automobilius,
  • paslaugą patogu užsakyti, rezervazija trunka tik kelias minutes,
  • galite planuoti savo laiką,
  • galite planuoti savo maršrutus,
  • turite platų automobilių pasirinkimą,
  • galite atsiskaityti įvairiais būdais: grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, debetine ar kreditine kortele,
  • garantuotas aptarnavimas ir pagalba kelyje septynias dienas per savaitę, 24 valandas per parą,
  • automobiliai nauji, techniškai tvarkingi,
  • automobiliuose yra kondicionieriai, oro pagalvės, vairo stiprintuvai – viskas, kas užtikrins komfortą ir malonią kelionę.

Jei užsisakę lėktuvo bilietą rezervavote ir automobilį arba vos nusileidę kitame oro uoste užsukote į automobilių nuomos punktą – vadinasi, vertinate ir branginate savo laiką, mokate planuoti. Tokiu būdu kur kas greičiau judate tikslų link.