Ilgalaikės (veiklos) automobilių nuomos privalumai

Dažnai transporto paslaugų įmonių, užsiimančių ilgalaike automobilių nuoma, šūkis būna: kuo ilgiau važiuoji, tuo daugiau sutaupai. Ir visa tai tiesa. Ilgalaikės transporto priemonių nuomos privalumų išties nemažai. Viską apibendrinę, pateikiame sąrašą, kuris supažindina su ilgalaikės nuomos privalumais.

Jums nereikės blaškytis ir ieškoti tinkamų kainų automobilio draudimui, taip pat nereikės stovėti eilėse, norint gauti techninės apžiūros taloną, pasikeisti sezonines padangas, sutvarkyti įskilusį stiklą, pakeisti stabdžių kaladėles. Visas šias procedūras atliks įmonė, išnuomojusi automobilį. Ir papildomai tai nekainuos. Paslaugas, susijusias su nuomojamo automobilio būkle, fiziniais ir vidiniais parametrais, įsipareigoja atlikti kiekviena transporoto paslaugas teikianti įmonė. Todėl eksploatuoti automobilį dar nebuvo šitaip paprasta.

Prakalbus apie fizinius ir vidinius automobilių parametrus, norisi paminėti, jog kai kuriuose nuomos punktuose nuomojami automobiliai būna patys naujausi, iki dviejų metų senumo. Todėl turite idealią galimybę važiuoti nesusidėvėjusia, nauja, “sveika” transporto priemone. Na, o jei iškyla bent menka bėda, Jums rūpintis niekuo nereikės – visas problemas išspręs automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė.

Maksimalią naudą minimaliomis investicijomis gauna įmonės, kurios naudojasi ilgalaike automobilių nuoma. Įmonių vadovai aprūpina transporto priemonėmis savo darbuotojus. Tai ekonomiškiausias ir praktiškiausias variantas, išsprendžiantis kitų automobilių įsigijimo alternatyvų klausimą. Automobiliai įmonėms pristatomi tvarkingi, paruošti darbui. Be to nuomojant automobilius visiems įmonėms darbuotojams, kur kas lengviau kontroliuoti biudžetą ir išlaidas už transporto priemones.

Automobilių nuomos punktuose rasite nemažą automobilių pasirinkimą: nuo ekonomiškų, standartinės klasės automobilių iki prabangių – BMW, Mercedes Benz – transporto priemonių. Jei reikia palikti gerą įspūdį (ypač verslo susitikimuose ir pan.), bet negalite sau leisti įsigyti išvaizdaus ir prabangaus automobilio, išsinuomokite tokį. Galbūt tai teigiamai atsilieps profesinėje srityje.

Ilgalaikė automobilio nuoma garantuoja, kad klientui neteks sukti galvos dėl automobilio nusidėvėjimo: galite pasirinkti automobilį pagal savo pageidavimus.

Paprasta planuoti savo išlaidas. Jei naudojatės savo automobiliu, puikiai žinote, kiek atsiranda neplanuotų išlaidų. Išsinuomoję automobile, mokėsite fiksuotą mokestį pagal sutartį – ir jokių nesusipratimų.

Asmenims, pasirinkusiems ne trumpalaikę automobilio nuomą, bet ilgalaikę automobilio nuomą, dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Kartais siūlomas nemokamas transporto priemonės plovimas autosalone. Dažnai nuolaidos taikomos asmenims, kurie nusprendžia nuomos sutartį pratęsti dar keliems mėnesiams. Nuolaidų taikymas ir jų dydis priklauso nuo kiekvienos transporto paslaugų įmonės individualiai.

Beveik visos transporto paslaugų įmonės teikia 24 valandų per parą pagalbą kelyje. Tad nutikus neplanuotam ir nemaloniam įvykiui, tuoj pat sulauksite pagalbos.