Kodėl verta naudotis automobilių nuomos paslaugomis

Po dienos darbų pavargęs krenti į lovą. Girdisi tik automobilių ūžimas. Su tais pačiais garsais ir prabundi. Papusryčiavęs išskubi į judančią gatvę: keičiasi žmonės, pypsi automobilių signalai, girdisi motorų burzgimas… Šiandien gyvenančiam žmogui automobilis – tai ne tik susisiekimo priemonė. Be automobilio daugelis nebeįsivaizduoja savo dienos. Neturint automobilio, žmogui kur kas sudėtingiau vykdyti savo užduotis, siekti tikslų. Šiandien netgi sunku įsivaizduoti žmogų be automobilio. Juk neturintiems nuosavo automobilio gerokai sunkiau atlikti savo dienos įsipareigojimus. Tačiau laimei egzistuoja automobilių nuoma. Žemiau pateikiame keletą auto nuomos privalumų ir atvejų, kada išties verta kreiptis į įmones, teikiančias transporto priemonių nuomos paslaugas.

1. Jei nusprendėte aplankyti kitą šalį. Daugelis žmonių užsisako automobilį svečioje šalyje vos patvirtinę skrydžio detales. Automobilių nuoma užsienyje suteikia žmonėms laisvę nuo viešojo transporto ir galimybę patiems planuoti savo laiką bei maršrutą. Auto nuoma – puiki išeitis mėgstantiems improvizuoti ir nuo niekieno nepriklausyti.

2. Sparčiai populiarėja prabangių automobilių nuoma. O dar tiksliau – prabangių automobilių nuoma su vairuotoju. Šiandien ypač madinga atvažiuoti naujausiu automobiliu į didelę šventę ar renginį, taip iškart sukuriant ypatingą nuotaiką. Tai puiki įžanga į kažką nepaprasto, neužmirštamo ir labai malonaus.

3. Jei planuojate ekskursiją ar kelionę su draugais. Idealus variantas – mikroautobusų nuoma. Erdviuose, patogiuose mikroautobusuose telpa iki dvidešimties žmonių, tad visi, kuriuos norisi keliaujant matyti šalia, turi galimybę keliauti kartu ir linksmai traukti kelionių dainas, mėgautis besikeičiančiais vaizdais. Transporto priemonių nuomos punktuose siūlomi bent keli mikroautobusų variantai, tad kiekvienas, planuojantis kelionę, išsirinks tinkamiausią.

4. Jei atvyksta įmonės svečiai, verslo partneriai iš užsienio. Automobilių nuoma – puikiausia išeitis tiek pasitikti laukiamus asmenis oro uoste, tiek pristatyti juos į reikiamą vietą.

5. Jei pats vykstate į verslo susitikimą ar konferenciją. Patogiai įsitaisęs nuomojamame automobilyje turite galimybę ramiai atsipūsti arba priešingai – užbaigti prezentaciją, pasiruošti kalbą, atlikti kitus neatidėliotinus darbus.

6. Netgi tuo atveju, kai turite savo automobilį, auto nuoma verta pasinaudoti važiuojant į oro uostą, stotį ar iš jų. Tuomet nereikia sukti galvos, kur palikti automobilį ir t.t. Be to automobilio nuoma čia pravers ir kaip taksi paslauga – jokių galimybių pavėluoti į skrydį ar traukinį. Vairuotojas nuveš keleivį nuo durų iki durų sutartu laiku.

7. Jei į kelionę imate daug bagažo. Išsinuomoję erdvų automobilį be vargo sutalpinsite visus savo daiktus. Niekas nebenori kimšti savo senų automobilių galybe daiktų: didėja kuro sąnaudos, vargsta jau ir taip gerokai pailsęs automobilis, o pro galinį langą negalite nieko matyti – vaizdą užstoja visa manta. Prastas scenarijus. Šioje vietoje idealiai tiks auto nuoma – bus pasirūpinta ir bagažu, ir malonia kelione.